[ K.V. Mechelen 4x Landskampioen ]

K.V. Mechelen Landskampioen 1989

Speeldag Datum Wedstrijd Score Doelpunten KVM
1 13.08.1988 KVM-SV Cercle Brugge 4-0 Bosman, den Boer, Koeman, Wilmots
2 17.08.1988 RC Genk-KVM 1-1 den Boer
3 20.08.1988 KVM-RWD Molenbeek 2-0 Emmers 2x
4 24.08.1988 RC Mechelen-KVM 0-1 Clijsters
5 31.08.1988 KVM-Beerschot VAV 4-3 owngoal, Bosman, Koeman, Versavel
6 03.09.1988 Charleroi SC-KVM 1-3 owngoal, den Boer, Wilmots
7 10.09.1988 KVM-KV Kortrijk 3-1 Bosman 2x, Emmers
8 18.09.1988 FC Liégeois-KVM 1-1 den Boer
9 21.09.1988 KVM-SC Lokeren 2-1 Bosman, den Boer
10 25.09.1988 Club Brugge-KVM 0-1 Koeman
11 01.10.1988 KVM-St.-Truidense VV 3-0 Bosman, Deferm, den Boer
12 08.10.1988 SC Anderlecht-KVM 0-0
13 22.10.1988 Lierse SK-KVM 0-2 Bosman, Emmers
14 05.11.1988 KVM-Antwerp FC 2-1 Bosman 2x
15 20.11.1988 SV Waregem-KVM 3-0
16 26.11.1988 KVM-Standard de Liège 2-0 Emmers, Koeman
17 04.12.1988 SK Beveren-KVM 1-1 Bosman
18 11.12.1988 SV Cercle Brugge-KVM 0-2 den Boer, Versavel
19 17.12.1988 KVM-RC Genk 2-0 den Boer, Ohana
20 28.01.1989 RWD Molenbeek-KVM 0-4 den Boer 2x, De Wilde, Koeman
21 04.02.1989 KVM-RC Mechelen 3-0 Bosman 2x, Emmers
22 18.02.1989 Beerschot VAV-KVM 1-3 De Mesmaeker, den Boer, Rutjes
23 25.02.1989 KVM-Charleroi SC 3-0 Bosman 2x, den Boer
24 05.03.1989 KV Kortrijk-KVM 0-0
25 11.03.1989 KVM-FC Liégeois 1-0 Rutjes
26 19.03.1989 SC Lokeren-KVM 0-3 Bosman 2x, Emmers
27 25.03.1989 KVM-Club Brugge 1-0 Bosman
28 29.03.1989 St.-Truidense VV-KVM 0-0
29 01.04.1989 KVM-SC Anderlecht 1-2 Bosman
30 08.04.1989 KVM-Lierse SK 1-0 Emmers
31 15.04.1989 Antwerp FC-KVM 0-2 Hofkens, Koeman
32 22.04.1989 KVM-SV Waregem 0-0
33 06.05.1989 Standard de Liège-KVM 3-4 den Boer, Koeman, Wilmots 2x
34 13.05.1989 KVM-SK Beveren 2-1 Emmers, Jaspers
13.05.1989 officiële huldiging Landskampioen

topschutter K.V. Mechelen 1988-89: Johnny Bosman (18)
Johnny Bosman, KV Mechelen
Johnny Bosman (18)
Piet den Boer, KV Mechelen
Piet den Boer (13)
Marc Emmers, KV Mechelen
Marc Emmers (9)
Erwin Koeman, KV Mechelen
Erwin Koeman (7)
Marc Wilmots, KV Mechelen
Marc Wilmots (4)
Graeme Rutjes, KV Mechelen
Graeme Rutjes (2)
Bruno Versavel, KV Mechelen
Bruno Versavel (2)
Lei Clijsters, KV Mechelen
Lei Clijsters (1)
Geert Deferm, KV Mechelen
Geert Deferm (1)
Paul De Mesmaeker, KV Mechelen
Paul De Mesmaeker (1)
Pascal de Wilde, KV Mechelen
Pascal De Wilde (1)
Wim Hofkens, KV Mechelen
Wim Hofkens (1)
Raymond Jaspers, KV Mechelen
Raymond Jaspers (1)
Eli Ohana, KV Mechelen
Eli Ohana (1)
Aad de Mos, KV Mechelen
Aad de Mos (trainer)

1988-89#WVGVTPt.
1.KV Mechelen342527642057
2.SC Anderlecht342239833653
3.FC Liégeois3417512642246
4.Club Brugge341789674443
5.Antwerp FC3416810623942
6.Standard de Liège3414128464336
7.St.-Truidense VV34121111394435
8.KV Kortrijk349817534435
9.SV Waregem3411158485230
10.Lierse SK3410159294629
11.Charleroi SC3461117314929
12.SK Beveren3410168405128
13.RC Mechelen3410168375528
14.SC Lokeren3491510445728
15.SV Cercle Brugge3410177415427
16.Beerschot VAV3481610416326
17.RWD Molenbeek3410195365925
18.RC Genk3422111206715

1988-89
De kampioenschapswedstrijd tegen Waregem, 22 april 1989
Graeme Rutjes, Eli Ohana, Geert Deferm, Michel Preud'homme, Erwin Koeman
Koen Sanders, Wim Hofkens, Marc Emmers, Pascal De Wilde, Bruno Versavel, Paul De Mesmaeker


De kampioenenploeg 1988-89 in het album Figurine Panini 89
Geel en Rood van 11 mei 1989

spelers 1988-89# wedstrijden# doelpunten
1.Bruno Versavel (1)342
2.Michel Preud'homme (1)34-
3.Marc Emmers (1)339
4.Graeme Rutjes (2)322
5.Koen Sanders (1)32-
6.Piet den Boer3013
7.Johnny Bosman (2)2918
8.Marc Wilmots294
9.Erwin Koeman (2)287
10.Wim Hofkens (2)261
11.Pascal De Wilde241
12.Paul De Mesmaeker221
13.Geert Deferm201
14.Lei Clijsters (1)171
15.Frank Leen15-
16.Eli Ohana (3)71
17.Yves De Greef6-
18.Raymond Jaspers11
(1) geselecteerd voor de nationale ploeg België tijdens 1988-89
(2) geselecteerd voor de nationale ploeg Nederland tijdens 1988-89
(3) geselecteerd voor de nationale ploeg Israël tijdens 1988-89
FC Malinois, KV Mechelen 1989
type-elftal 1988-89 (4-3-3-formatie)

INDEX - TOP - STARTPAGINA