[ K.V. Mechelen 4x Landskampioen ]

R.F.C. Malinois Landskampioen 1946

Speeldag Datum Wedstrijd Score Doelpunten RFCM
1 26.08.1945 Beerschot AC-RFCM 1-9 Coppens 4x, De Cleyn 2x, Hofmans, Lemberechts 2x
2 02.09.1945 RFCM-Liersche SK 10-2 owngoal, Bertulens, Coppens 2x, De Cleyn 2x, Hofmans 3x, Lemberechts
3 09.09.1945 Union St.-Gilloise-RFCM 0-1 Bertulens
4 16.09.1945 RFCM-SC Eendracht Aalst 4-0 Bertulens 2x, Coppens, De Cleyn
5 23.09.1945 SC Anderlechtois-RFCM 1-4 Bertulens 2x, De Cleyn, Volkaerts
6 07.10.1945 RFCM-St.-Niklaassche SK 6-0 Coppens, De Cleyn 4x, Hofmans
7 14.10.1945 Tilleur FC-RFCM 0-1 Bertulens
8 21.10.1945 RFCM-White Star AC 8-1 Bertulens, Coppens 3x, De Cleyn 2x, Hofmans, Lemberechts
9 28.10.1945 Berchem Sport-RFCM 0-2 Hofmans, Lemberechts
10 01.11.1945 RFCM-FC Liégeois 1-5 Bertulens
11 04.11.1945 AA La Gantoise-RFCM 2-1 De Cleyn
12 11.11.1945 RFCM-Boom FC 5-1 Coppens 2x, De Cleyn, Lemberechts 2x
13 18.11.1945 Antwerp FC-RFCM 2-2 De Cleyn, Lemberechts
14 25.11.1945 RFCM-CS La Forestoise 1-0 Van den Driesch
15 02.12.1945 OC Charleroi-RFCM 0-2 Coppens 2x
16 09.12.1945 RFCM-Standard CL 4-0 Bertulens, De Cleyn 3x
17 16.12.1945 RC de Bruxelles-RFCM 1-5 Bertulens, De Cleyn 2x, Lemberechts, Perremans
18 23.12.1945 RFCM-CS Brugeois 1-1 De Cleyn
19 25.12.1945 RFCM-Beerschot AC 5-0 Coppens, De Cleyn 2x, Lemberechts, Perremans
20 30.12.1945 Liersche SK-RFCM 4-0
21 06.01.1946 RFCM-Union St.-Gilloise 2-0 Coppens, De Cleyn
22 13.01.1946 SC Eendracht Aalst-RFCM 3-3 owngoal?, De Cleyn, Van Hazendonck
23 03.02.1946 St.-Niklaassche SK-RFCM 2-2 Hofmans, Van Den Bergh
24 10.02.1946 RFCM-Tilleur FC 1-2 Lemberechts
25 17.02.1946 White Star AC-RFCM 2-1 De Cleyn
26 24.02.1946 RFCM-Berchem Sport 2-4 Coppens, De Cleyn
27 10.03.1946 RFCM-AA La Gantoise 3-0 Coppens, Lemberechts, Van Den Bergh
28 17.03.1946 Boom FC-RFCM 0-3 De Cleyn 3x
29 24.03.1946 RFCM-Antwerp FC 3-1 owngoal, De Cleyn, Hofmans
30 31.03.1946 CS La Forestoise-RFCM 1-3 De Cleyn 2x, Hofmans
31 07.04.1946 RFCM-OC Charleroi 2-0 De Cleyn 2x
32 14.04.1946 Standard CL-RFCM 1-2 Lemberechts, Van Den Bergh
33 21.04.1946 RFCM-RC de Bruxelles 2-1 Hofmans 2x
34 28.04.1946 CS Brugeois-RFCM 1-1 De Cleyn
35 19.05.1946 RFCM-SC Anderlechtois 4-1 Coppens, De Cleyn 2x, Volkaerts
36 02.06.1946 FC Liégeois-RFCM 1-2 De Cleyn 2x
14.07.1946 officiële huldiging Landskampioen

topschutter R.F.C. Malinois en Ere-afdeling 1945-46: Bert De Cleyn (40)
Bert De Cleyn, KV Mechelen
Bert De Cleyn (40)
Rik Coppens, KV Mechelen
Rik Coppens (20)
Torke Lemberechts, KV Mechelen
Torke Lemberechts (13)
Jef Hofmans, KV Mechelen
Jef Hofmans (12)
Lucien Bertulens, KV Mechelen
Lucien Bertulens (11)
Andreas Van Den Bergh, KV Mechelen
André Van Den Bergh (3)
Gaston Perremans, KV Mechelen
Gaston Perremans (2)
Louis Volkaerts, KV Mechelen
Louis Volkaerts (2)
Fons Van Hazendonck, KV Mechelen
Fons Van Hazendonck (1)
Jules Van den Driesch, KV Mechelen
Jules Van den Driesch (1)
Désiré Bourgeois, KV Mechelen
Désiré Bourgeois (trainer)

1945-46#WVGVTPt.
1.RFC Malinois3625651084155
2.Antwerp FC362187964449
3.SC Anderlechtois3620106946946
4.RC de Bruxelles3617118715342
5.White Star AC3616137767339
6.FC Liegéois36141210816638
7.Berchem Sport3615138878138
8.Union St.-Gilloise3615147697137
9.SC Eendracht Aalst36121212658036
10.AA La Gantoise3616164676636
11.Boom FC36121410647134
12.CS La Forestoise3613176667032
13.St.-Niklaassche SK3613176476732
14.Standard CL3614184779432
15.Liersche SK3612177759731
16.Beerschot AC3612177568031
17.OC Charleroi3611178527330
18.Tilleur FC3610188355328
19.CS Brugeois367254559218

1945-46
Op het veld van FC Liégeois, 2 juni 1946
Fons Van Hazendonck, Louis Volkaerts, Willy Vermeulen, Jef Andries, Jan Smits, Jules Van den Driesch
Torke Lemberechts, Rik Coppens, Bert De Cleyn, Lucien Bertulens, Jef Hofmans


De kampioenenploeg 1946: FC Mechelen
Club Mechelen de kampioensploeg
Portretfoto 1945-46

spelers 1945-46# wedstrijden# doelpunten
1.Bert De Cleyn (1)3640
2.Rik Coppens (1)3620
3.Fons Van Hazendonck (2)361
4.Willy Vermeulen (1)(2)36-
5.Torke Lemberechts (1)3513
6.Lucien Bertulens3511
7.Jef Andries35-
8.Jules Van den Driesch331
9.Jan Smits33-
10.Jef Hofmans (2)2912
11.Louis Volkaerts272
12.André Van den Bergh73
13.Gaston Perremans72
14.Gust Geets5-
15.Jan Van Doninck3-
16.Jef Laureyns1-
17.Louis Verbeeck1-
18.Prosper Verhoeven1-
(1) geselecteerd voor de nationale A-ploeg tijdens 1945-46
(2) geselecteerd voor de nationale B-ploeg tijdens 1945-46
FC Malinois, KV Mechelen 1946
type-elftal 1945-46 (WM-formatie)

INDEX - TOP - STARTPAGINA