[ K.V. Mechelen 4x Landskampioen ]

R.F.C. Malinois Landskampioen 1943

Speeldag Datum Wedstrijd Score Doelpunten RFCM
1 06.09.1942 RC de Bruxelles-RFCM 0-2 De Cleyn, Van Hazendonck
2 13.09.1942 RFCM-OC Charleroi 1-2 De Cleyn
3 20.09.1942 SC Anderlechtois-RFCM 2-1 Mertens
4 27.09.1942 RFCM-CS La Forestoise 4-1 Coppens 3x, De Cleyn
5 04.10.1942 Tilleur FC-RFCM 0-5 De Cleyn 3x, Leemans 2x
6 11.10.1942 RFCM-AA La Gantoise 5-2 Bertulens, De Cleyn, Leemans, Perremans 2x
7 18.10.1942 SC Eendracht Aalst-RFCM 0-2 owngoal, De Cleyn
8 08.11.1942 RFCM-White Star AC 6-4 owngoal, Coppens, De Cleyn, Perremans, Leemans 2x
9 15.11.1942 Beerschot AC-RFCM 1-1 Bertulens
10 22.11.1942 RFCM-Liersche SK 3-4 Bertulens, Coppens, Van Hazendonck
11 29.11.1942 Union St.-Gilloise-RFCM 2-3 Bertulens 2x, De Cleyn
12 06.12.1942 RFCM-Boom FC 4-1 De Cleyn 4x
13 13.12.1942 CS Brugeois-RFCM 0-1 De Cleyn
14 20.12.1942 RFCM-Standard CL 2-0 Coppens, Van den Driesch
15 27.12.1942 RFCM-Antwerp FC 2-0 Coppens, De Cleyn
16 17.01.1943 RFCM-SC Anderlechtois 2-0 De Cleyn, Lemberechts
17 24.01.1943 CS La Forestoise-RFCM 0-1 Leemans
18 31.01.1943 RFCM-Tilleur FC 2-0 Coppens, De Cleyn
19 07.02.1943 AA La Gantoise-RFCM 2-3 Coppens, De Cleyn , Lemberechts
20 14.02.1943 RFCM-SC Eendracht Aalst 8-0 Coppens 2x, De Cleyn 3x, Lemberechts, Perremans 2x
21 21.02.1943 Antwerp FC-RFCM 2-0
22 28.02.1943 White Star AC-RFCM 1-1 De Cleyn
23 07.03.1943 RFCM-Beerschot AC 2-2 Coppens, De Cleyn
24 14.03.1943 Liersche SK-RFCM 1-3 Bertulens, Coppens, De Cleyn
25 21.03.1943 RFCM-Union St.-Gilloise 2-0 Coppens, De Cleyn
26 28.03.1943 Boom FC-RFCM 1-1 Coppens
27 04.04.1943 RFCM-CS Brugeois 6-0 Coppens 2x, De Cleyn 2x, Lemberechts 2x
28 11.04.1943 Standard CL-RFCM 1-3 De Cleyn, Lemberechts, Perremans
29 18.04.1943 RFCM-RC de Bruxelles 7-1 De Cleyn 7x
30 25.04.1943 OC Charleroi-RFCM 1-0
23.05.1943 officiŽle huldiging Landskampioen

topschutter R.F.C. Malinois 1942-43: Bert De Cleyn (36)
Bert De Cleyn
Bert De Cleyn (36)
Rik Coppens
Rik Coppens (17)
Gaston Perremans
Gaston Perremans (6)
Lucien Bertulens
Lucien Bertulens (6)
Torke Lemberechts
Torke Lemberechts (6)
Albert Leemans
Bert Leemans (6)
Fons Van Hazendonck
Fons Van Hazendonck (2)
Jules Van den Driesch
Jules Van den Driesch (1)
Jan Mertens
Jan Mertens (1)

Gabriel NoŽth
Gabriel NoŽth (trainer)

1942-43#WVGVTPt.
1.RFC Malinois302154833146
2.Beerschot AC301956874044
3.Liersche SK301785955139
4.AA La Gantoise3017103635437
5.Antwerp FC3017121694835
6.SC Anderlechtois3015114735334
7.Tilleur FC3010119525529
8.CS Brugeois3011136466628
9.OC Charleroi3011145506427
10.White Star AC3081210726526
11.Union St.-Gilloise308148374224
12.Standard CL3010164626624
13.SC Eendracht Aalst3010164457524
14.CS La Forestoise309165409223
15.RC de Bruxelles3010173617823
16.Boom FC307203369017

1942-43
Op het veld van Liersche SK, 14 maart 1943
Emiel Verschaeren, Jean Jonckers, Jules Van den Driesch, Jan Mertens, Willy Vermeulen, Jef Andries, Charel Cannaerts
Torke Lemberechts, Rik Coppens, Bert De Cleyn, Lucien Bertulens, Gaston Perremans


Actiefoto uit de kampioenschapswedstrijd tegen Racing Brussel
FC Mechelen Kampioen der Eere Klasse 1942-43
FC Mechelen Eereklasse Kampioen
Club Mechelen kampioen
De eerste titel van Malinois
Club Mechelen Landskampioen

spelers 1942-43# wedstrijden# doelpunten
1.Bert De Cleyn3036
2.Rik Coppens3017
3.Lucien Bertulens306
4.Jules Van den Driesch301
5.Charel Cannaerts30-
6.Willy Vermeulen30-
7.Jan Mertens291
8.Gaston Perremans266
9.Jef Op de Beeck18-
10.Torke Lemberechts166
11.Bert Leemans166
12.Fons Van Hazendonck162
13.Jef Andries14-
14.Jean Jonckers8-
15.Gust Geets4-
16.Dťsirť Verstraeten2-
17.Jef Hofmans1-
FC Malinois, KV Mechelen 1943
type-elftal 1942-43 (WM-formatie)

INDEX - TOP - STARTPAGINA