[ FC Malinois 1938-39 ]

speeldag: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, internationals

26) 02.04.1939: Union St.-Gilloise - FCM: 0 - 2


doelpunten FCM: (0-1) Van Campenhout (0-2) Van Campenhout

1938-39#WVGVTPt.
1.Beerschot AC261943702941
2.Liersche SK261358673734
3.OC Charleroi261583604433
4.FC Malinois261484644532
5.SC Anderlechtois261196454728
6.Union St.-Gilloise269116576024
7.Boom FC269116405524
8.Antwerp FC268117535123
9.Standard CL268117626723
10.White Star AC268126456422
11.CS Brugeois268126385622
12.AA La Gantoise267127323721
13.Daring CB2641012314820
14.FC Brugeois266155406417


topschutter R.F.C. Malinois en Ere-afdeling 1938-39: Bert De Cleyn (30)

spelers 1938-39positie# wedstrijden# doelpuntenspelers 1938-39positie# wedstrijden# doelpunten
1.
Rik Coppens
rechtsbinnen261010.
Charel Cannaerts
keeper22-
2.
Felix Van Campenhout
linksbuiten26711.
Jef Andries
rechtsbuiten213
3.
Jean Jonckers
rechtsback26-12.
Gabriël Noëth
rechtsbuiten41
4.
Jef Patteet
linkshalf26-13.
Frans Van De Mert
centervoor32
5.
Désiré Verstraeten
rechtshalf26-14.
Jan Smits
keeper2-
6.
Fons Rits
centerhalf25115.
Fons Teugels
keeper2-
7.
Jules Van den Driesch
linksback25116.
Louis Verbist
rechtsbuiten2-
8.
Bert De Cleyn
centervoor243017.
Willy Vermeulen
centerhalf2-
9.
Lucien Bertulens
linksbinnen23718.
Bert Leemans
linksbinnen1-

speeldag: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, internationals

INDEX - TOP - STARTPAGINA